Penzión Karpatia

Tatranská Lesná, Tatranská Lesná (mapa)

+421 52 442 2516

info@slovakiatatry.sk

od 16 eur / osoba / noc (cenník)

Penzión **

Rodinný penzión Karpatia stojí na pravom brehu Studeného potoka v Tatranskej Lesnej, na ceste medzi Tatranskou Lomnicou (1.5km) a Starým Smokovcom (3km).

- Vysoké Tatry, Tatranský národný park

- typ pobytu: termálne kúpalisko, lyžovačka, aquapark, vhodné pre seniorov, vhodné pre rodiny s deťmi, v národnom parku, skupinové pobyty

- nie je možné prenajať ako celý objekt

- kapacita: 90

- deti do 3 rokov zadarmo

- zvieratá sú povolené

- ubytovateľ nebýva v objekte

- ubytovateľ hovorí jazykmi: sk cz

- možné platiť kartou

- prevádzka počas sezón: celý rok

Rodinný penzión Karpatia stojí na pravom brehu Studeného potoka v Tatranskej Lesnej, na ceste medzi Tatranskou Lomnicou (1.5km) a Starým Smokovcom (3km). Z izieb sú výhľady na Lomnický, Slavkovský, Huncovský, Kežmarský štít, Prostredný Hrot a Podtatranskú kotlinu. Penzión sa nachádza na pokojnom mieste, chránený z troch strán tatranskými lesmi. Z penziónu vybehnete priamo na lesný chodník, medzi drevené chatky a ďalej k mohutnému Studenému potoku. Niekoľko metrov od Karpatie začína žltá značka, ktorá vedie k Studenovodským vodopádom a ďalej na Hrebienok a Rainerovu chatu. Karpatia spolu ponúka 90 lôžok. - rodinné apartmány s TV, kúpelňou a WC, chladničkou (2+2 miesta) - dvojlôžkové izby s TV, kúpelňou a WC, chladničkou (možnosť prístelky 2+1) - lacné turistické izby so spoločnými sprchami a toaletami na chodbe Polpenzia k ubytovaniu Ponúkame raňajky a večere. Na raňajky máte k dispozícii výber z raňajkových menu a na večeru jedlá domácej tatranskej kuchyne. Reštaurácia má 70 miest a bar ponúka 20 miest. Pre našich najmenších hostí máme pripravené detské porcie jedál za polovičné ceny. V penzióne sú k dispozícii aj detské stoličky, detská postieľka, detský kútik. ============ Najlepší penzión pre výlety s deťmi V okolí Karpatie sa môžu deti vybehať do sýtosti. V areáli penziónu sú: - dobrodružné chatky, medzi ktorými sa deti môžu hrať na schovávačku - hojdačky a preliezky - volejbalové ihrisko aj ihrisko na minifutbal. Lyžovačka? V Lomnici aj v Smokovci Kilometer a pol od penzióna sa nachádza lyžiarske stredisko Jamy a Skalnaté Pleso/ Lomnické sedlo v Tatranskej Lomnici. Ďalšie lyžiarske terény sú Hrebienok v Starom Smokovci (3km). Pre rodiny tiež odporúčame Bachledovu dolinu a Ždiar. Všetky naše ubytovacie zariadenia poskytujú k ubytovaniu na dve a viac nocí zľavovú kartu PARK SNOW. S kartou hosť získava zľavy 20-30% na lyžovačku v tatranských strediskách PARK SNOW a Vysoké Tatry Mountain Resort. Zľavy máte aj v požičovniach lyžiarskeho výstroja a lyžiarskych školách. Turistika Hrebienok a Studenovodské vodopády. Niekoľko metrov od Karpatie začína žltá značka, ktorá vedie k Studenovodským vodopádom a ďalej na Hrebienok a Rainerovu chatu. Tatranská Lomnica je iba 1.5 km od penziónu Karpatia. Do Lomnice sa dostanete pešo alebo vlakom TEŽ (má zastávku kúsok od Karpatie). Z Tatranskej Lomnice sa môžete vybrať na túry ku Skalnatému Plesu, Skalnatej chate alebo sa vyviezť lanovkou na Lomnický štít. Starý Smokovec je od Karpatie vzdialený 3km a dostanete sa tam autom, autobusom alebo vlakom TEŽ. Zo Starého Smokovca odporúčame túry na Sliezsky dom, Zamkovského chatu či náročnejšiu túru na Slavkovský štít.

Vybavenie objektu

- recepcia
- reštaurácia v objekte
- denný bar
- nočný bar

Izba

- televízor

Kuchynka

- chladnička

Kúpelňa, WC

- vlastná kúpelňa s WC
- spoločná kúpelňa s WC

Pre deti

- hojdačka
- preliezky
- trávnatá plocha na hry

Cenník

Sezóna: 10.01.-2.04. a 1.06.-30.09.
Dvojposteľová izba so sprchou a WC
24 eur / osoba / noc
Rodinná dvojizba 2+2 (Vila Brezička)
24 eur / osoba / noc
Turistické izby so spoločnými sprchami
18 eur / osoba / noc
Sezóna: 3.04.-31.05. a 1.10.-20.12.
Dvojposteľová izba so sprchou a WC
22 eur / osoba / noc
Rodinná dvojizba 2+2 (Vila Brezička)
22 eur / osoba / noc
Turistické izby so spoločnými sprchami
16 eur / osoba / noc
Sezóna: 27.12.-9.01.
Dvojposteľová izba so sprchou a WC
30 eur / osoba / noc
Rodinná dvojizba 2+2 (Vila Brezička)
30 eur / osoba / noc
Turistické izby so spoločnými sprchami
20 eur / osoba / noc
Kúpeľný poplatok sa platí extra pre osoby od 18-70 rokov
1 eur / osoba / noc
Deti od 4 do 10 rokov
50% zľava z ubytovania
Deti od 11 do 15 rokov
30% zľava z ubytovania
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu
zadarmo
Poplatok za detskú posteľku
3 eur / osoba / noc
Poplatok za psa
5 eur / noc

Okolie objektu

Šport

- cyklistika
- turistika
- lyžiarsky vlek
- ľadové korčuľovanie
- sánkovanie
- bežkovanie

Relax

- národný park
- aquapark
- termálne kúpalisko

Kontakt

Tatranská Lesná, Tatranská Lesná

Slovakia Tatry Mountains Hotel

+421 52 442 2516

+421 903 661 025

Mapa