Penzión Intenzíva

Stupava, Nová 1555 (mapa)

+421 902 917 596

rezervacie@ubytovanie-stupava.sk

od 12 eur / osoba / noc (cenník)

Penzión

Penzión & Bar Intenzíva je priamou súčasťou Zámockého parku v Stupave, je len pár kilometrov vzdialený od hlavného mesta Bratislavy.

- Bratislava a okolie, Malé Karpaty

- typ pobytu: v meste, teambuildingy, kongresy, vhodné pre seniorov, vhodné pre rodiny s deťmi, pre rybárov, v blízkosti hôr, blízko koní

- nie je možné prenajať ako celý objekt

- kapacita: 58

- počet izieb: 29 ( zobraziť podrobnosti )

- parkovisko: strážené kamerovým systémom

- ubytovateľ nebýva v objekte

- ubytovateľ hovorí jazykmi: sk cz en

- možné platiť kartou

- prevádzka počas sezón: celý rok

Sme penzión, ktorý vám nie len rodinnou atmosférou spríjemní krušné chvíle strávené v práci. Aktívne si môžete oddýchnuť pri hraní ping-pongu, biliardu či stolného futbalu. Taktiež môžete relaxovať na jednej z dvoch terás, sledovaním športových TV programov, grilovaním, posedením v bare. Pre rodiny s deťmi, je umiestnenie penziónu priamo pod hradom Pajštún, ideálnym miestom pre vychádzky do blízkeho okolia či turistiku po hrebeňoch Karpát. V prípade zlého počasia je pripravená vnútorná herňa kde sa vaša ratolesť stane sebestačná. Penzión & Bar Intenzíva je miesto, kde sa vaše priania stanú realitou. V Penzióne a Bare Intenzíva máme pre Vás pripravených 8 jednolôžkoých, 13 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových izieb. Celková ubytovacia kapacita je 58 lôžok. Každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením a taktiež bezplatným WIFI pripojením. V Penzióne je kuchynka, vybavená šporákom, rýchlovarnou kanvicou taktiež riadom pre jej použitie. ============ Bar Firemná akcia, narodeninová párty, svadba, nedeľná grilovačka, či opekačka, varenie kotlíkového guľášu, ples, stretávka, workshop, festival,či posedenie s priateľmi dokážeme zabezpečiť a premeniť na neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok. Herňa pre Deti Z centra Stupavy sa tiahne Zámocký park až po Penzión & Bar Intenzíva. Táto trasa je ako stvorená pre vychádzku s deťmi alebo štvornohými miláčikmi. Počas tejto prechádzky sa môžete osviežiť alebo si oddýchnuť práve u nás . Ponúkame vám terasu orientovanú do parku s asfaltovou plochou kde sa s vášho dieťaťa stane pretekár na odrážadle, bicykli alebo kolobežke. Menšie deti majú svoj malý domček so šmykľavkou a hojdačkami, svoje fyzické schopnosti si deti môžu vyskúšať aj na lanovej dráhe, ktorá je pripravená v našom areáli. Taktiež si detičky môžu jeden krát do mesiaca zajazdiť na koníkoch, a to úplne zadarmo. Náhlu letnú búrku viete prečkať vo vnútornej herni, kde sú rôzne hry pre deti všetkých vekových kategórií, od detskej trampolíny a rôznych skladačiek až po biliard, stolný futbal, šípky alebo ping-pong. Stolové hry ako dáma, šach, scrabble, poker, mlyn, či človeče nezlob se zabavia aj tých starších. Deti sú u nás vítané a podľa hesla kto sa hrá, nehnevá si u nás oddýchnete aj vy.

Vybavenie objektu

- recepcia
- denný bar
- nočný bar

Šport

- billiard
- stolný tenis
- stolný futbal
- šípky

Izba

- WiFi

Kuchynka

- spoločná kuchynka
- kuchynský riad
- sporák
- varná kanvica

Kúpelňa, WC

- vlastná kúpelňa s WC

Záhrada

- spoločná terasa

Pre deti

- hojdačka
- šmýkačka
- trávnatá plocha na hry

Cenník

Ubytovanie od
12 eur / osoba / noc

Okolie objektu

Šport

- cyklistika
- jazda na koni
- turistika
- rybárčenie

Relax

- zoo

Kontakt

Stupava, Nová 1555

Penzión Intenzíva

+421 902 917 596

Mapa