Penzión APROPO

Poprad, Sobotské námestie 1743/38 (mapa)

+421 52 77 69 023

apropo@ppas.sk

od 20 eur / osoba / noc (cenník)

Penzión **

Penzión APROPO sa nachádza v tichej historickej časti Popradu v Spišskej Sobote je to zrekonštruovaný meštiacky dom ponúkajúci štýlové ubytovanie.

- Vysoké Tatry, Tatranský národný park

- typ pobytu: termálne kúpalisko, aquapark, teambuildingy, kongresy, vhodné pre rodiny s deťmi, v blízkosti národného parku, skupinové pobyty

- nie je možné prenajať ako celý objekt

- kapacita: 24

- počet izieb: 8

- deti do 3 rokov zadarmo

- parkovisko: vo dvore, strážené kamerovým systémom

- ubytovateľ nebýva v objekte

- ubytovateľ hovorí jazykmi: sk cz en

- možné platiť kartou

- prevádzka počas sezón: celý rok

Penzión APROPO sa nachádza v tichej historickej časti Popradu v Spišskej Sobote je to zrekonštruovaný meštiacky dom ponúkajúci ubytovanie v štýlových izbách s plným vybavením. Našim hosťom je k dispozícii reštaurácia s bohatou ponukou jedál a nápojov, kaviareň, letná terasa, kongresová hala, oddychová zóna pre deti a dospelých a uzavreté parkovisko. Penzión disponuje vlastným uzavretým a stráženým parkoviskom s kapacitou cca 10 vozidiel. Ubytovanie ========= Celková ubytovacia kapacita predstavuje 24 lôžok rozdelených do 3-och dvojlôžkových a 3-och trojlôžkových izieb a dvoch apartmánov so 4 resp. 5 lôžkami. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, TV a sú vybavené štýlovým nábytkom. Stravovanie ========== Hosťom peniziónu APROPO ponúkame príjemné posedenie v štýlovej reštaurácii, kaviarni. V letných mesiacoch taktiež ponúkame posedenie na romantickej letnej terase. Kapacita reštaurácie je 50 hostí, čo ju predurčuje aj na recepcie, rodinné oslavy a ďalšie spoločenské akcie. Zaujímavá ponuka nápojov a jedál obsahuje jedlá ponúkané v rámci kompletného denného menu alebo chutné minútky z ponúkaného jedálneho lístka. Konferencie ========== Hosťom je k dispozícii aj kongresová hala pre cca 20 účastníkov vybavená elegantným nábytkom a prezentačnou technikou potrebnou pre organizovanie seminárov, obchodných jednaní a školení. Lokalita ======= Penzión APROPO sa nachádza v najstaršej a najvýznamnejšej časti Popradu na Sobotskom námestí, ktoré krášlia domy vybudované v gotickom, renesančnom a barokovom období. Sobotské námestie je ucelenou mestskou pamiatkovou rezerváciou a pri svojom autentickom vzhľade je často využívané filmármi na nakrúcanie historických filmov. Námestiu obkolesenému meštiackymi domami dominuje gotický kostol sv. Juraja, známy svojim hlavným oltárom z dielne Majstra Pavla z Levoče. Nachádzajú sa tu aj ďalšie významné pamiatky, ako napr. renesančná zvonica, evanjelický klasicistický kostol a remeselnícke domy zo 16. a 17. storočia. Prehliadku Sobotského námestia si nie náhodou zvolila pri návšteve Slovenska aj britská kráľovná Alžbeta II. v roku 2008. Atraktívne tiché a štýlové prostredie a blízka poloha centra Popradu vytvára jedinečné podmienky pre oddych. Od oddychového rezortu Aquacity Poprad sa penzión nachádza necelý kilometer. Penzión je taktiež ideálnou základňou pre podnikanie výletov do Vysokých Tatier (15 km), Belianskych Tatier (25km) a Slovenského raja (18 km).

Vybavenie objektu

- reštaurácia v objekte

Konferencia

- konferenčná miestnosť
- dataprojektor
- televízor

Izba

- televízor
- rádio

Kúpelňa, WC

- vlastná kúpelňa s WC

Záhrada

- spoločná terasa
- altánok

Pre deti

- hojdačka
- pieskovisko
- trávnatá plocha na hry

Cenník

Dvojlôžková a viac lôžková izba
20 eur / osoba / noc
Sólo ubytovanie pre jednu osobu na izbe
25 eur / osoba / noc
V cene sú zahrnuté raňajky a použitie uzavretého parkoviska.
Mestský poplatok
0.66 eur /osoba / noc
Zľavy:
- do 3 rokov bez nároku na lôžko
zdarma
- deti do 10 rokov
zľava 50%
- deti od 10 do 12 rokov
zľava 30%
- pri obsadení izieb s viac ako 10-timi hosťami a minimálne na 2 noci
zľava dohodou
- pre ubytovanie na viac ako 5 nocí
zľava dohodou

Okolie objektu

Šport

- cyklistika
0 km
- kolieskové korčuľovanie
0 km
- turistika
10 km
- letná bobová dráha
16 km
- kúpalisko
1 km
- plaváreň
1 km
- vodné plte
52 km
- hokejový štadión
5 km
- lyžiarsky vlek
10 km
- ľadové korčuľovanie
5 km
- sánkovanie
10 km
- bežkovanie
10 km

Relax

- národný park
10 km
- zoo
26 km
- člnkovanie
30 km
- jazero
30 km
- aquapark
1 km
- termálne kúpalisko
14 km

Kultúra

- zámok / hrad
12 km
- kaštieľ
10 km
- kino
5 km

Kontakt

Poprad, Sobotské námestie 1743/38

Penzión Apropo

+421 52 77 69 023

Mapa