Penzion Alzbetka

Spišská Sobota, Pod branou 1820/8 (mapa)

00421907663628

paulik@penzionualzbetky.sk

od 28 eur / osoba / noc (cenník)

Penzión ***

Ak máte záujem o nerušené ubytovanie v príjemnom prostredí mesta Poprad, Penzión u Alžbetky je pre Vás to správne miesto.

- Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Slovenský raj, Tatranský národný park

- typ pobytu: kúpele, termálne kúpalisko, lyžovačka, v meste, vhodné pre seniorov, vhodné pre rodiny s deťmi, skupinové pobyty

- nie je možné prenajať ako celý objekt

- ubytovateľ nebýva v objekte

- prevádzka počas sezón: celý rok

Penzión u Alžbetky nájdete v Spišskej Sobote, mestskej časti mesta Poprad, ktoré je vstupnou bránou do Vysokých Tatier a centrom turistického ruchu. V meste Poprad a jeho okolí nájdete veľa turistických aktivít, prírodných krás a historických pamiatok. V súčasnej dobe patrí medzi najznámejšie atrakcie v Poprade relaxačno - športový areál AquaCity. Ten se nachádza iba 300 m od penziónu. Dalšie športové vyžitie je možné na zimnom štadióne vzdialenom tiež iba 300 m. Súčasťou penziónu je aj kaviareň, spoločenská miestnosť či sauna a vírivá vaňa. V príjemnom prostredí reštaurácie zariadenej taktiež v retro štýle môžete pri peknej hudbe so svojimi blízkymi zažiť nezabudnuteľné chvíle. Naša reštaurácia ponúka to najlepšie zo slovenskej kuchyne. Penzión je dokonale pripravený na spríjemnenie Vášho pobytu a ponúka Vám kompletný servis od ubytovania, stravovania až po relaxáciu. Atmosféra penziónu dýcha príjemným retro štýlom a slovenskou pohostinnosťou. Útulný interiér a pokojné okolie penziónu Vám ponúka možnosť zažiť neopakovateľný rodinný či romantický pobyt.

Vybavenie objektu

Cenník

Okolie objektu

Kontakt

Spišská Sobota - Sp.Sobota, Pod branou 1820/8

Tomas Endel

00421907663628

00421527769542

Mapa