Hotel Merkúr

Kaluža, Kaluža 264 (mapa)

+421 566492379

sirava.hotelmerkur@gmail.com

od 35 eur / osoba / noc (cenník)

Hotel **

Hotel Merkúr na Zemplínskej šírave Vám ponúka pobyt pre celú Vašu rodinu. Vychutnajte si pohodlie hotela a užite si v plnej kráse prostredie Zemplínskej šíravy.

- Zemplín, Poloniny, Vihorlat

- typ pobytu: termálne kúpalisko, vhodné pre seniorov, vhodné pre rodiny s deťmi, pre rybárov, skupinové pobyty, detské tábory, v blízkosti jazera

- nie je možné prenajať ako celý objekt

- ubytovateľ nebýva v objekte

- prevádzka počas sezón: celý rok

Dominantou rekreačnej oblasti Medvedia hora je Hotel MERKÚR vzdialený približne 150 m od vodnej nádrže Zemplínska Šírava. Nachádza sa na vyvýšenom mieste, odkiaľ má návštevník prekrásny výhľad na vodnú hladinu a okolitú prírodu. Nespornou výhodou Hotela MERKÚR je bezprostredná vzdialenosť od novootvoreného Thermalparku Šírava (50 m).Hotel má kapacitu 51 lôžok. Ubytovanie ponúkame v izbách typu COMFORT a STANDARD. Na oddych, po krásne strávenom dovolenkovom dni, je priam stvorená novo zrekonštruovaná hotelová reštaurácia alebo záhradná terasa. Na terase sa usporadúvajú posedenia pri cimbalovej ľudovej hudbe, ktoré sú spojené s ochutnávkou regionálnych vín a podávaním rôznych miestnych špecialít.Súčasťou hotela je aj športový areál s tenisovým kurtom, dvomi univerzálnymi ihriskami a ihrisko s prírodnou trávou na minifutbal. Pre hotelových hostí je k dispozícii priestranný altánok s murovaným grilom a tiež hotelové parkovisko.

Vybavenie objektu

Cenník

Okolie objektu

Kontakt

Kaluža - Medvedia hora, Kaluža 264

Hotel Merkúr

+421 566492379

Mapa