Chata Nataša

Dedinky, Dedinky 107 (mapa)

+421 587981212

hotelpriehrada@gmail.com

od 10 eur / osoba / noc (cenník)

Chata

Kapacita chaty Nataša je 10 osôb a je situovaná v príjemnom prostredí pod úpätím lesa približne 100 m za hotelom Priehrada.

- Spiš, Slovenský raj

- typ pobytu: lyžovačka, vhodné pre seniorov, vhodné pre rodiny s deťmi, pre rybárov, v národnom parku, skupinové pobyty, v blízkosti jazera

- je možnosť prenajať aj celý objekt

- kapacita: 12

- parkovisko: pri objekte

- ubytovateľ nebýva v objekte

- ubytovateľ hovorí jazykmi: sk cz en

- prevádzka počas sezón: celý rok

Kapacita chaty Nataša je 10 osôb a je situovaná v príjemnom prostredí pod úpätím lesa približne 100 m za hotelom Priehrada. Táto samostatná chata má izby - 2/2 a 3/2, sociálne zariadenia (sprcha a WC) sú na chodbe, TV. Tu sa ponúka možnosť pre ubytovanie účastníkov lyžiarskych zájazdov, školských výletov a školy v prírode. Chata je po komplexnej rekonštrukcii s novým zariadením izieb. Stravovanie, reštaurácia ================= Stravovanie pre ubytovaných v chatovej základni je možné v reštaurácii hotela Priehrada, ktorá je pripravená uspokojiť aj tých najnáročnejších hostí. V kaviarni si návštevník môže nerušene posedieť pri šálke dobrej kávy. Reštaurácia v hoteli Priehrada vzhľadom na atraktívne prostredie s možnosťou ubytovania vytvára zaujímavé podmienky pre usporiadanie biznis konferencií, seminárov, organizovanie rodinných osláv, životných jubileí, svadieb ako aj sivestrovské zábavy a každoročne aj tradičný ples. V reštaurácii ponúkame špeciality z diviny a rýb a taktiež prípravu pokrmov na grile. Okolie ===== Dedinky sú ideálnym miestom na letné kúpania, zimnú lyžovačku, člnkovanie, rybolov, či návštevy zaujímavých miest v okolí počas celého roka. Nádherné prostredie vodnej nádrže ponúka nekonečné množstvo možností na relaxáciu a oddych. Jednou z miestnych pozoruhodností je lanová dráha. Lanová dráha má dĺžku 1951 metrov. Cieľová stanica je na planinu Geravy, ktorá je v nadmorskej výške 1032 metrov. Súčasťou vrcholovej stanice lanovky je horský hotel Geravy, ktorý nám ponúkne občerstvenie a možnosť ubytovania. Je to najvyššie položená stavba v Slovenskom raji a má kapacitu ubytovania 60 osôb. Hotel je prevádzkovaný celoročne. Za hotelom je vybudovaný kotvový lyžiarsky vlek s dĺžkou 500 metrov s lyžiarskym svahom. Pre návštevníkov sa týmto ponúkajú široké možnosti rekreácie nielen v lete ale aj možnosti lyžiarskych športov v zimných mesiacoch.

Vybavenie objektu

Izba

- televízor

Kúpelňa, WC

- spoločná kúpelňa s WC

Cenník

Celoročne
10 eur / osoba / noc
Stravovacie možnosti:
polpenzia
7 eur / osoba

Okolie objektu

Šport

- cyklistika
0 km
- kolieskové korčuľovanie
0 km
- turistika
0 km
- rybárčenie
0.5 km
- kúpalisko
35 km
- plaváreň
35 km
- hokejový štadión
35 km
- lyžiarsky vlek
0.5 km
- ľadové korčuľovanie
35 km
- sánkovanie
0.5 km
- bežkovanie
5 km

Relax

- národný park
0 km
- zoo
35 km
- člnkovanie
0.5 km
- jazero
0.5 km
- aquapark
45 km
- termálne kúpalisko
53 km

Kontakt

Dedinky, Dedinky 107

Hotel Priehrada

+421 587981212

+421 903422055

+421 911110977

Mapa